close
تبلیغات در اینترنت
رابطه دلبستگی و خیانت در ازدواج
loading...

دانلود آهنگ جدید موزیک خارجی موزیک ویدیو خارجی جدید

1. بررسی سبک دلبستگی و رضایت زناشویی افراد متأهل درگیر خیانت یکی از مشکلاتی که در رابطه با اینترنت، در میان زوج‌ها و خانواده‌ها رواج یافته، روابط اینترنتی خارج از ازدواج یا خیانت اینترنتی است. پژوهش حاضر به‌منظور بررسی  2. دلبستگی های بینی تعهد زناشویی بر اساس سبک مدل ساختاری پیش در رابطه بین سبک دلبستگی اجتنابی با تعهد زناشویی نیز تنها طرحواره. محرومیت ازدواج عرصه نشان دادن تعهد است، عهد به اینکه از لحاظ عاطفی و جنسی به. همسر خود بر اینکه، زنان بیش از مردان در خیانت صاحب مولفه های عاطفی هستند…

رابطه دلبستگی و خیانت در ازدواج

حسین بازدید : 0 یکشنبه 20 آبان 1397 نظرات ()
1. بررسی سبک دلبستگی و رضایت زناشویی افراد متأهل درگیر خیانت

یکی از مشکلاتی که در رابطه با اینترنت، در میان زوج‌ها و خانواده‌ها رواج یافته، روابط اینترنتی خارج از ازدواج یا خیانت اینترنتی است. پژوهش حاضر به‌منظور بررسی 

2. دلبستگی های بینی تعهد زناشویی بر اساس سبک مدل ساختاری پیش

در رابطه بین سبک دلبستگی اجتنابی با تعهد زناشویی نیز تنها طرحواره. محرومیت ازدواج عرصه نشان دادن تعهد است، عهد به اینکه از لحاظ عاطفی و جنسی به. همسر خود بر اینکه، زنان بیش از مردان در خیانت صاحب مولفه های عاطفی هستند )گالس و. رایت،.

3. رابطه سبک های دلبستگی با تعهد زناشویی در افراد مرتکب بی وفایی

هدف: هدف اصلی این پژوهش بررسی رابطه سبک های دلبستگی با تعهد زناشویی در افرادی خیانت داشتن ارتباط جنسی یا عاطفی با شخص دیگری غیر از همسر میباشد.

4. آیا خیانت در روابط عاطفی و زناشویی امری غیراخلاقی است؟ - رادیو فردا

23 مارس 2017 خیانت در زناشویی چیست و کجا اتفاق می‌افتد؟ آیا اگر فرد رابطه خارج از ازدواج یا تعهد خود را پنهان کند، خیانتکار نیست؟ ممکن است که من ناخواسته دل‌بسته دیگری شوم و از این جهت که دل‌بستگی من به شخص سوم غیرارادی بوده شما 

5. ﻫﺎي ﻓﺮزﻧﺪ ﭘﺮوري، دﻟﺒﺴﺘﮕﻲ و ﺗﻌﻬﺪ زﻧﺎﺷﻮﻳﻲ در زﻧﺎن ي ﺑﻴﻦ - فصلنامه علمی- پژوهشی

راﺑﻄﻪ. ي ﺑﻴﻦ ﺳﺒﻚ. ﻫﺎي ﻓﺮزﻧ. ﺪ ﭘﺮوري، دﻟﺒﺴﺘﮕﻲ و ﺗﻌﻬﺪ زﻧﺎﺷﻮﻳﻲ در زﻧﺎن 40. ﭘﻴﺸﮕﻔﺘﺎر. ازدواج ﻳﻜﻲ از ﻫﺎ ﻓﻘﺪان ﺗﻌﻬﺪ و. 58. درﺻﺪ ﺧﻴﺎﻧﺖ ﻳﺎ رواﺑﻂ ﻓﺮا. زﻧﺎﺷﻮﻳﻲ ﻛﻪ. راﺑﻄﻪ. ي. ﻧﺰدﻳﻜﻲ ﺑﺎ ﻓﻘﺪان ﺗﻌﻬﺪ دارد را د.

6. اصل مقاله - مجله اصول بهداشت روانی

1 آگوست 2018 تعجب دکتر هلاکویی از دلبستگی خانمی به مردی که رابطه با او را خیلی‌ جدی . خیانت های زیاد شوهر به همسر و درخواست های عجیب | دکتر هلاکویی 

jfmh.mums.ac.ir/article_7879_959daebe469d3a1b433f583143d4b330.pdf

7. ﻫﺎي دﻟﺒﺴﺘﮕﯽ، ﻋﺰت ﻧﻔﺲ و ﻣﯿﺰان ﺧﻮدﺷﯿﻔﺘﮕﯽ در ﺑﯿﻨﯽ رواﺑﻂ - مجله پیشرفت های نوین

ﺑﯿﻦ ﺗﺤﺼﯿﻼت، آﺷﻨﺎﯾﯽ ﻗ. ﻞﺒ. از ازدواج و. ﻋﻼﻗﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮ ﻗﺒﻞ از ازدواج. ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻋﺎﻃﻔﯽ. ،. راﺑﻄﻪ. ي .. ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻋﺎﻃﻔﯽ. : ﺗﻨﻬﺎ دﻟﺒﺴﺘﮕﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﯿﺎن ﻓﺮد ﺑﺎ ﻧﻔﺮ ﺳﻮﻣﯽ اﯾﺠﺎد. ﻣﯽ. ﺷﻮد و او ﻣﻌﺘﻘﺪ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺗﺎ زﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ دﯾﮕﺮي 

8. بررسی بار آموزشی اعضای هیات علمی در دانشگاه - پژوهش های روان‌شناسی

ﻫﺎ از ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ. ﻫﺎي. ﻧﮕﺮش ﺑﻪ ﺧﯿﺎﻧﺖ، ﺳﺒﮏ دﻟﺒﺴﺘﮕﯽ ﺑﺰرﮔﺴﺎﻻن ﮐﻮﻟﯿﻨﺰ و رﯾﺪ، ﻋﺰت ﻧﻔﺲ ﮐﻮﭘﺮاﺳﻤﯿﺖ و ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺧﻮدﺷﯿﻔﺘﻪ اﺳﺘﻔﺎده ﺷﺪ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﺎي ﺑﺮﻗﺮاري راﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺑﺎ ﻓﺮدي ﻏﯿﺮ از ﻫﻤﺴﺮ ﻣﯽ. ﺑﺎﺷﺪ، اﯾﻦ ﻋﻤﻞ ﯾﮏ ﺣﺎدﺛﻪ 

9. رابطه خارج از ازدواج - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در برخی جامعه‌ها رابطه خارج از ازدواج می‌تواند یک هنجار جنسی باشد در حالی که در جامعه‌های دیگری خیانت زناشویی و زنا نامیده شده و مجازات دارد. این نام‌گذاری‌ها بار اخلاقی، 

10. ایرنا - مهمان ناخوانده زندگی های مدرن

22 ا کتبر 2017 خیانت و رابطه نامشروع، یکی از ناگوارترین مشکلات در زندگی های خیانت همسران می گوید: آمار دقیقی از دادخواست طلاق یا شکایت از همسر بدلیل خیانت وجود ندارد. جدید، سبک دلبستگی ناایمن، طرحواره های ناکارساز اولیه (افکار بنیادی 

11. راه هایی برای دلبستگی بیشتر - بیتوته

راه هایی برای دلبستگی بیشتر بعد از ازدواج , همسر آینده,بدست آوردن عشق, نامزدی یا ازدواج,اوایل نامزدی مردها همیشه هراس دارند که رابطه همسرشان با مادرشان شکر آب شود.

12. انواع سبک دلبستگی؛ با دلبستگی اضطرابی و اجتنابی چه باید کرد

افرادی که ازدواج کرده اند و کسانی که هنوز ازدواج نکرده اند و به دنبال شریک زندگی شان می شک دارد که به او خیانت می‌کنید: پیامک‌های شما را پنهانی می‌خواند یا از ترس این که . رابطه صحیح دلبستگی سالم با دلبستگی اضطرابی و دلبستگی اجتنابی.

13. چرا در یک رابطه ناسالم می‌مانیم؟ | جامعه | DW | 25.11.2016

25 نوامبر 2016 در این نوشته به جستجوی تعریف رابطه عاطفی سالم و دلایل عدم ترک رابطه ناسالم رفته‌ایم. اما بر اساس تحقیقات، می‌توان ادعا کرد، از هر دو ازدواج، یک ازدواج در مرحله طلاق عاطفی است. این روانشناس تاکید می‌کند: «دلبستگی و عشق را در رابطه نباید با . دلایل بسیاری همچون دعواهای دائمی زناشویی، "سردمزاجی" یا "خیانت" 

14. خیانت همسر - پرتال تخصصی مددکاری اجتماعی ایران

9 ژانويه 2017 صاحبنظران بسیاری مطرح كرده اند كه دلبستگی ناایمن میتواند برای تبیین خیانت بكار رود و افراد دارای دلبستگی ایمن تمایلی كمتر به رابطه ی 

15. رابطه هیجان خواهی، عاطفه مثبت و منفی و ناگویی هیجانی با خیانت

راﺑﻄﻪ ﻫﯿﺠﺎن ﺧﻮاﻫﯽ، ﻋﺎﻃﻔﻪ ﻣﺜﺒﺖ و ﻣﻨﻔﯽ و ﻧﺎﮔﻮﯾﯽ ﻫﯿﺠﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺧﯿﺎﻧﺖ زﻧﺎﺷﻮﯾﯽ در ﺟﺎﻣﻌﻪ اﯾﺮان ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﯾﮏ ﻧﮕﺮاﻧﯽ رو ﺑﻪ رﺷﺪ ﻣﻄﺮح اﺳﺖ ﮐـﻪ ﺑـﺎ ﮔﻨﺎه، ﺗﺮدﯾﺪ، ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ و ﻧﺎاﻣﯿﺪي در ﻫﻤﺴﺮ ﻋﻬﺪﺷﮑﻦ. ﻣﯽ or attachment to the partner? a study in a pregnancy cohort of parents-to-be.

16. با خیانت تلفنی همسر چه مواجهه‌ای داشته باشیم؟ - مهرخانه

24 فوریه 2014 با خیانت تلفنی همسر چه مواجهه‌ای داشته باشیم؟ نکته قابل توجه اینجاست که در اثر این رابطه تلفنی که تدریجاً برای مرد بار عاطفی نیز ایجاد کرده 

17. عشق زن به غیر شوهر - نوگرا

15 آوريل 2009 عشق زن به غیر شوهر دکتر یوسف قرضاوی سوال- آیا برای زن ازدواج کرده، جایز است که خیانت کردن به شوهرش نداشت، وقتی که این جوان عفیف و پاکدامن دست رد به خواسته ی او زد. دلبستگی اش بدان بیشتر و بیشتر خواهد شد. . به نظر من بهتره هرچه زودتر و جدي به فكر فراموش كردن اين مرد و رابطه با او باشيد چون مسائل 

18. افسانه_ق_مشاور_روانشناس Photos & Videos on Instagram

سلام و درود بر شما دوست گرامی لطفاً سوال خودتون رو ارسال بفرمائید پاسخ در پست های پیج ارسال میشه از مشاوره خصوصی در دایرکت معذروم چون بشدت وقت گیر می باشد..

19. دلیل خیانت مردان به همسرشان در زندگی زناشویی چیست؟

این خیالات و تصورات زمینه خیانت به همسر را آماده می سازد و در اکثر قریب به اتفاق موارد دیده شده است که بعد از برقراری رابطه جدید مرد متوجه شده است که تصوراتش سرابی بیش نبوده است.

20. بررسی سبک دلبستگی و رضایت زناشویی افراد متأهل درگیر خیانت

یکی از مشکلاتی که در رابطه با اینترنت، در میان زوج‌ها و خانواده‌ها رواج یافته، روابط اینترنتی خارج از ازدواج یا خیانت اینترنتی است.

21. انواع سبک دلبستگی چیست؟ و اهمیت آن در روانشناسی چقدر است؟

جوّ هیجانی که بر روابط کودک با مراقبش حاکم است را سبک دلبستگی می گویند. کلیه ی حالات هیجانی مراقب کودک که معمولا مادر او می باشد، بر این جو عاطفی و هیجانی تاثیر می گذارد.

22. دانلود پایان نامه : رابطه بین سبک های دلبستگی و صمیمیت

روابط جنسی جزیی از ارتباطهای عاشقانه ی زوجین است و پیوندهای عاشقانه و صمیمیت و رضایت از رابطه ی جنسی عوامل کلیدی در دلبستگی زوجین هستند(هازان و همکاران، 1982).

23. نقش دلبستگی اولیه در پیشگیری از خیانت در ازدواج

از آنجایی که رابطه با همسر از طولانی ترین و مهمترین روابط بشری است، سبک دلبستگی در حفظ این رابطه اهمیت بسیار دارند.

24. دانلود مقاله تبیین ارتباط بین تعارض زناشویی و نگرش به

چکیده. پژوهش حاضر به منظور بررسی و تبیین ارتباط بین تعارض زناشویی و نگرش به خیانت در ازدواج و نقش آن در پیشرفت تحصیلی انجام شده است.

25. احتمال خیانت در ازدواج شما چقدر است؟! - یک پزشک

از بین رفتن هیجان رابطه و زندگی. یک رابطه به تدریج عادی می شود؛ به ویژه پس از ازدواج که کارها و دغدغه های زندگی مشترک، زوج را به خودشان مشغول می کنند و وقت کمی برای رسیدگی به رابطه دونفره زن و شوهر می گذارند.

26. علامت خیانت در زنان -- مشاوره قبل از ازدواج -مشاوره خانواده

ناراحت کننده ولی حقیقت. در روابط زناشویی چیزی بنام یک “رابطه تکمیل” نیست و با عرض تاسف با این که شما فکر می کنید همسرتان بسیار به شما علاقمند است امکان خیانت او وجود.

27. دلبستگی و وابستگی – سایت روانشناسی و مشاوره

دلبستگی و وابستگی. در این نوشتار روانشناسی قصد بر آن است تا به تفاوت های بین دلبستگی و وابستگی در روابط عاطفی و زوجین پرداخته شود.

28. ترمیم رابطه زناشویی بعد از خیانت - بهبود رابطه بعد از

بنابراین، خیانت لزوماً پایان یک رابطه نیست و این باورها و شناخت‌های دو طرف است که تعیین می‌کند آیا خیانت را به‌منزله پایان رابطه و یا شروع یک پایان در نظر بگیرند و یا آنکه این اتفاق را وسیله

29. ترس از تعهد ازدواج (گاموفوبیا) در زنان و مردان جوان

در صورت ترس از دست دادن فردیت و ایجاد تغییرات در خود به یاد داشته باشید که چه افراد ازدواج کنند و چه نه در شرایطی باید در خود تغییراتی ایجاد کنند و زیر بار مسئولیت بروند.

30. رابطه ی دوستی دختر و پسر در چه حدی نرماله؟!

رابطه ی دوستی دختر و پسر در چه حدی نرماله؟! اطلاعات بیشتر : من به پیشنهاد دوستی (فقط دوستی و نه ازدواج) یکی از پسرای دانشگاه جواب مثبت دادم، الان دقیقا پنج روزه که با هم دوستیم، توی این 5روز 2بار با هم بیرون رفتیم، کلی تلفن

31. دانلود پایان نامه : رابطه بین سبک های دلبستگی و صمیمیت

روابط جنسی جزیی از ارتباطهای عاشقانه ی زوجین است و پیوندهای عاشقانه و صمیمیت و رضایت از رابطه ی جنسی عوامل کلیدی در دلبستگی زوجین هستند(هازان و همکاران، 1982).

32. ازدواج و خانواده بایگانی - مردمان

آیا کسی که خیانت کند باز هم کار خود را تکرار خواهد کرد؟ از سه کارشناس در این رابطه سوال کردیم شاید این خیانت توسط یک پارتنر جدی در زندگی‌تان که به او اعتماد کرده بودید انجام شده باشد.

33. خیانت در زناشویی | رسانه آموزشی دکتر شمشیری

بطور کلی ۳ نوع خیانت و یا رابطه پنهانی وجود دارد: خیانت عشقی: یک رابطه پنهانی میباشد که در آن یک پیوند احساسی و جنسی صمیمانه میان یک فرد متاهل با فرد دیگری که همسر قانونی وی نمیباشد برقرار میگردد.

34. ‫رابطه - Home | Facebook‬

ازدواج عاشقانه دو نفره و جدايي با ورود نفر سوم. خيلي وقت است مي خواهم درباره خانواده در ايران چيزي بنويسم كه شايد حوصله اي يا بهانه اي نمي يافتم.

35. خبرگزاری فارس - تصویب «طرح افزایش سن ازدواج» خیانت آشکاری

25 دفتر بسیج دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر کشور طی بیانیه ای اعتراض خود را به افزایش قانونی سن ازدواج اعلام کرده و خواستار اقدام سریع قوه قضائیه در این رابطه شدند.

36. +چطور می توان یک رابطه دوستی را به ازدواج منتهی کرد؟

با تشکر از توضیحات شما. به دو نکته اشاره می کنم 1 >تفاوت نیت و هدف ها در شکل گیری رابطه دوستی:: همان گونه که خود شما اشاره کردید اغلب دختران تنها با هدف ازدواج وارد رابطه می شوند که اتفاقا همین تصور ..یک تصور خام هست..

37. دانلود پایان نامه بررسی تأثیر سبکهای دلبستگی بر رضایت

فایل و پروژه دانشجویی پایان نامه بررسی تاثیر سبکهای دلبستگی بر رضایت زناشویی زنان متأهل شهر تهران دانلود پایان نامه بررسی تأثیر سبکهای دلبستگی بر رضایت زناشویی زنان متأهل شهر تهران در 111 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

38. ستاره‌هایی که خیانت همسرشان را بخشیدند | خبرهای فوری و مهم

کریستین استوارت و رابرت پتینسون. شاید فکر کنید همیشه این آقایان هستند که خیانت می کنند اما این اتفاق در مورد ستاره های سریال «گرگ و میش»، کریستین استوارت و رابرت پتینسون، فرق می کند.

39. افسانه_ق_مشاور_روانشناس Photos & Videos on Instagram

سلام و درود بر شما دوست گرامی لطفاً سوال خودتون رو ارسال بفرمائید پاسخ در پست های پیج ارسال میشه از مشاوره خصوصی در دایرکت معذروم چون بشدت وقت گیر می باشد..

40. راه های پیشگیری از خیانت مردان | خیانت | خیانت همسر

خیانت در رابطه خانوادگی دارای انواع متفاوتی است: ۱ – خیانت رفتاری: منظور از خیانت رفتاری این است که یکی از همسران به صورت رفتاری و با ارتباط برقرار کردن با شخصی خارج از سیستم خانواده به همسرش

41. ترک خیانت و ازدواج!!! (اصلاح) | تبادل نظر نی نی سایت

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.

42. چرا برخی مردان یا زنان راحت خیانت میکنند ؟ (35 نشانه خیانت

خیانت در زندگی باعث از هم پاشیدن تعداد زیادی از زندگی ها شده است و چه بسا بعد از جدایی و خیانت پشیمانی هم داشته است ولی دیگر به دلیل خیانت نتوانسته اند رابطه را ادامه دهند.

43. تصویب «طرح افزایش سن ازدواج» خیانت آشکاری به ملت و نظام

25 دفتر بسیج دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر کشور طی بیانیه ای اعتراض خود را به افزایش قانونی سن ازدواج اعلام کرده و خواستار اقدام سریع قوه قضائیه در این رابطه شدند.

44. دیدگاه روانشناسی در مورد خیانت زنان به مردان - مردمان

از دیدگاه روانشناسی، تصوّر زنها همیشه این بوده است که در صورت خیانت و ایجاد رابطه جنسی با فردی دیگر، تمام معنویات، اعتبار، اصالت وی به عنوان یک “دختر شایسته” از بین می رود.

45. ستاره‌هایی که خیانت همسرشان را بخشیدند | خبرهای فوری و مهم

کریستین استوارت و رابرت پتینسون. شاید فکر کنید همیشه این آقایان هستند که خیانت می کنند اما این اتفاق در مورد ستاره های سریال «گرگ و میش»، کریستین استوارت و رابرت پتینسون، فرق می کند.

46. خیانت دوست بسر > مشاوره رایگان > مشاوره خانواده

با سلام. به موارد زیر دقت کنید: 1- آیا این عشق یک طرفه است یانه. چون عشق واقعی با تلقین کردن به اینکه علاقه مند به کسی باشید متفاوت می باشد.پس در ابتدا به درون خودتون مراجعه کنید و از این موضوع مطمئن شوید.

47. تصویب طرح افزایش سن ازدواج خیانت آشکاری به ملت و نظام

25 دفتر بسیج دانشجویی از دانشگاه های سراسر کشور طی بیانیه ای اعتراض خود را به افزایش قانونی سن ازدواج اعلام کرده و خواستار اقدام سریع قوه قضائیه در این رابطه شدند.به گزارش خبرگزاری فارس، 25 دفتر بسیج دانشجویی از دانشگاه

48. مدل ساختاری پیش بینی تعهد زناشویی بر اساس سبک های دلبستگی

در مورد رابطه بین سبک دلبستگی اضطرابی با تعهد زناشویی، متغیرهای خودکنترلی، و طرحواره های بی اعتمادی، رهاشدگی، بیگانگی و محرومیت هیجانی نقش میانجی ایفا می کردند.

49. دانلود پایان نامه ارشد:رابطه سبک های دلبستگی و صمیمیت

رابطه سبک های دلبستگی و صمیمیت روانشناختی با تعارضات زناشویی میکنند که افراد متاهل در مقایسه با مطلقه ها، جدا شده ها، بیوه ها و ازدواج نکرده ها سلامت روانشناختی و در ضمن فایل خریداری شده

50. دانلود پایان نامه بررسی تأثیر سبکهای دلبستگی بر رضایت

فایل و پروژه دانشجویی پایان نامه بررسی تاثیر سبکهای دلبستگی بر رضایت زناشویی زنان متأهل شهر تهران دانلود پایان نامه بررسی تأثیر سبکهای دلبستگی بر رضایت زناشویی زنان متأهل شهر تهران در 111 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

51. دلبستگی بهتر است یا وابستگی

در وابستگی سالم، کسی در دیگری حل نمی شود و رابطه سرشار از اعتماد، اطمینان، انعطاف پذیری و خالی از اضطراب، ناامنی، سوءظن و رفتار خصمانه است. وابستگی سالم وابستگی است که هیجان هایی که دو طرف

52. دانستنیهای قبل از ازدواج،آموزش روابط زناشویی،روابط دختر و

دو سال اول ازدواج خیلی مهم است وضعیت رابطه‌ی زن و شوهر و تغییراتی که در باهم بودن‌ آنها طی دو سال…

53. خیانت همسر: ۱۰ باید و نباید در مواجهه با خیانت همسر - مجله

۱۰ باید و نباید در مواجهه با خیانت همسر. در گذر زمان و در بطن رابطه زناشویی یا عاشقانه اتفاقات کوچک و بزرگی رخ می‌دهد که می‌تواند به کمرنگ شدن روابط عاشقانه یا حس اعتماد و دلبستگی منجر شود.

ارسال نظر برای این مطلب

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 192
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 81
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 81
 • بازدید ماه : 152
 • بازدید سال : 288
 • بازدید کلی : 288